מתמטיקה ברמות הגבוהות

לימודי המתמטיקה מלווים אותנו בכל תקופה בחיינו, והם לא מסתכמים בבחינת הבגרות שלדעת הרוב מסמלת את סיום ההתמודדות עם התרגילים הסבוכים והמשוואות המורכבות. על מנת ללמוד תחום מעניין באוניברסיטה או במכללה יהיו עלינו שוב להתעסק עם לימודי מתמטיקה, ולכן מורים פרטיים במתמטיקה בשלב הזה הם נחוצים במיוחד ויוכלו להקל עליכם את הלימודים שהופכים להיות קשים מרגע לרגע. כמובן שאותם שיעורים פרטיים במתמטיקה ברמות הגבוהות שונים בתכלית מהשיעורים הפרטיים הניתנים לתלמידים בתיכון. מדובר באינטנסיביות יותר גבוהה, כאשר התואר שלכם מונח על כף המאזניים – ולכן האחריות המוטלת עליכם בקביעת שיעור פרטי במתמטיקה כל פעם שאתם זקוקים לו היא גדולה.

אצלנו תוכלו למצוא מספר רב של מורים פרטיים מתמטיקה, שחלקם לימדו והתעסקו עם תלמידים במכללות ובאוניברסיטה כך שרמת הלימוד ואופן הלימוד יהיה כמעט זהה למה שאתם מורגלים אליו. מורה פרטי מתמטיקה לרמות הגבוהות חייב ללמד אתכם באופן יסודי את החומר, אך כמובן לא להעמיס עליכם בחומר לא נחוץ – דבר שיכול להיות בעוכריהם של מורים רבים, המורים שלנו ילמדו אתכם אך ורק את החומר שאותו אתם נדרשים ללמוד ויעלו את הציונים וההישגים שלכם. שיעורים פרטיים במתמטיקה שמיועד לרמות הגבוהות הם חלק בלתי נפרד מתהליך הלימוד שלכם, ובעקבות העומס המוטל עליכם תוכלו להיות בטוחים כי תמיד יש את המורה הפרטי שמגבה אתכם מאחור ונותן לכם פוש להמשך הלימודים האינטנסיביים. שיעור פרטי במתמטיקה לפני בחינה הוא קריטי, ויכול לעשות את ההבדל בין הצלחה לכישלון בבחינה – ולכן חשוב מאוד לפעול באופן שקוף אל מול המורה ולדעת לתזמן את כמות השיעורים בצורה נכונה. כיום כמעט כל תלמיד שלומד מתמטיקה ברמות הגבוהות זקוק למורה פרטי שילווה אותו במהלך הלימודים.

 

Title-570-PC-01

Private Teachers 0008מורה פרטי למתמטיקה ליסודי

תחום המתמטיקה אף פעם לא היה פשוט, תמיד אפשר למצוא סיבה למה לא לאהוב את המקצוע ובפעמים רבות די בצדק. זה לא חייב להיות כך, כאשר ישנו בסיס…
ReadMore

 

Private Teachers 0007מורה פרטי למתמטיקה לבגרות

ללמוד לבגרות במתמטיקה זה לא עניין פשוט כלל. רוב חיי התלמיד עברו במקביל ללימודיו בבית הספר או עם מורה פרטי למתמטיקה, כבר מהיותו תלמיד בכיתה א. מה לא…
ReadMore

 

Private Teachers 200 0005מורה פרטי למתמטיקה לחטיבת הביניים

מורים פרטיים למתמטיקה נתקלים במקרים רבים של משבר חטיבת הביניים. ילד שהצטיין במקצוע המתמטיקה בכל שנותיו בבית הספר פתאום מאבד את דרכו ומראה…
ReadMore

 

Private Teachers 200 0045מורים פרטיים למתמטיקה

מתמטיקה הינו מכלול הידע והתחום האקדמי החוקר מושגים כגון כמות, מבנה, מרחב ושינוי. יש המציגים אותה כמדע של דפוסים (תבניות משותפות). מקצוע המתמטיקה
ReadMore

 

 

Private Teachers 0011מתמטיקה ברמות הגבוהות

לימודי המתמטיקה מלווים אותנו בכל תקופה בחיינו, והם לא מסתכמים בבחינת הבגרות שלדעת הרוב מסמלת את סיום ההתמודדות עם התרגילים הסבוכים והמשוואות המורכבות..
ReadMore

Title-570-mathematics-02

bullet_15  לבנות תוכנית לימוד מסודרת
אם אין לכם מורים פרטיים מתמטיקה, תצטרכו לבנות לעצמכם תוכנית לימוד מסודרת. בתוכנית אתם תקבעו על איזה נושאים כדאי לכם להתמקד ואילו נושאים עדיף לכם להשקיע בהם פחות.

bullet_15  לפתור תרגילים מבגרויות קודמות
על מנת שתוכלו לדעת את רמת הקושי של התרגילים במבחן, לא חייב שיהיה לידכם מורה פרטי למתמטיקה פשוט תחפשו באינטרנט בגרויות קודמות באותה דרגת קושי ופתרו את התרגילים הנמצאים בהם.

bullet_15  ללמוד את החומר שאתם חזקים בו
בבחינה במתמטיקה יש אפשרות לבחור נושאים, לכן שיעור פרטי במתמטיקה עוזר לכם להתמקד על נושאים מסוימים. בחרו לכם נושאים בהם אתם חזקים, והתמקדו ללמוד אותם באופן יסודי.