מתמטיקה ברמות הגבוהות

לימודי המתמטיקה מלווים אותנו בכל תקופה בחיינו, והם לא מסתכמים בבחינת הבגרות שלדעת הרוב מסמלת את סיום ההתמודדות עם התרגילים הסבוכים והמשוואות המורכבות. על מנת ללמוד תחום מעניין באוניברסיטה או במכללה יהיו עלינו שוב להתעסק עם לימודי מתמטיקה, ולכן מורים פרטיים במתמטיקה בשלב הזה הם נחוצים במיוחד ויוכלו להקל עליכם את הלימודים שהופכים להיות קשים מרגע לרגע. כמובן שאותם שיעורים פרטיים במתמטיקה ברמות הגבוהות שונים בתכלית מהשיעורים הפרטיים הניתנים לתלמידים בתיכון. מדובר באינטנסיביות יותר גבוהה, כאשר התואר שלכם מונח על כף המאזניים – ולכן האחריות המוטלת עליכם בקביעת שיעור פרטי במתמטיקה כל פעם שאתם זקוקים לו היא גדולה.

אצלנו תוכלו למצוא מספר רב של מורים פרטיים מתמטיקה, שחלקם לימדו והתעסקו עם תלמידים במכללות ובאוניברסיטה כך שרמת הלימוד ואופן הלימוד יהיה כמעט זהה למה שאתם מורגלים אליו. מורה פרטי מתמטיקה לרמות הגבוהות חייב ללמד אתכם באופן יסודי את החומר, אך כמובן לא להעמיס עליכם בחומר לא נחוץ – דבר שיכול להיות בעוכריהם של מורים רבים, המורים שלנו ילמדו אתכם אך ורק את החומר שאותו אתם נדרשים ללמוד ויעלו את הציונים וההישגים שלכם. שיעורים פרטיים במתמטיקה שמיועד לרמות הגבוהות הם חלק בלתי נפרד מתהליך הלימוד שלכם, ובעקבות העומס המוטל עליכם תוכלו להיות בטוחים כי תמיד יש את המורה הפרטי שמגבה אתכם מאחור ונותן לכם פוש להמשך הלימודים האינטנסיביים. שיעור פרטי במתמטיקה לפני בחינה הוא קריטי, ויכול לעשות את ההבדל בין הצלחה לכישלון בבחינה – ולכן חשוב מאוד לפעול באופן שקוף אל מול המורה ולדעת לתזמן את כמות השיעורים בצורה נכונה. כיום כמעט כל תלמיד שלומד מתמטיקה ברמות הגבוהות זקוק למורה פרטי שילווה אותו במהלך הלימודים.

 

Title-570-PC-01

Private Teachers 0008מורה פרטי למתמטיקה ליסודי

תחום המתמטיקה אף פעם לא היה פשוט, תמיד אפשר למצוא סיבה למה לא לאהוב את המקצוע ובפעמים רבות די בצדק. זה לא חייב להיות כך, כאשר ישנו בסיס…
ReadMore

 

Private Teachers 0007מורה פרטי למתמטיקה לבגרות

ללמוד לבגרות במתמטיקה זה לא עניין פשוט כלל. רוב חיי התלמיד עברו במקביל ללימודיו בבית הספר או עם מורה פרטי למתמטיקה, כבר מהיותו תלמיד בכיתה א. מה לא…
ReadMore

 

Private Teachers 200 0005מורה פרטי למתמטיקה לחטיבת הביניים

מורים פרטיים למתמטיקה נתקלים במקרים רבים של משבר חטיבת הביניים. ילד שהצטיין במקצוע המתמטיקה בכל שנותיו בבית הספר פתאום מאבד את דרכו ומראה…
ReadMore

 

Private Teachers 200 0045מורים פרטיים למתמטיקה

מתמטיקה הינו מכלול הידע והתחום האקדמי החוקר מושגים כגון כמות, מבנה, מרחב ושינוי. יש המציגים אותה כמדע של דפוסים (תבניות משותפות). מקצוע המתמטיקה
ReadMore

 

 

Private Teachers 0011מתמטיקה ברמות הגבוהות

לימודי המתמטיקה מלווים אותנו בכל תקופה בחיינו, והם לא מסתכמים בבחינת הבגרות שלדעת הרוב מסמלת את סיום ההתמודדות עם התרגילים הסבוכים והמשוואות המורכבות..
ReadMore

Title-570-mathematics-02

bullet_15 כדאי לתרגל כמה שיותר
מורים פרטיים מתמטיקה מדברים על החשיבות של חזרה על החומר. מתמטיקה בנויה על שינון של התרגילים, ככל שתשננו יותר תרגילים כך תצליחו לפתור תרגילים מורכבים יותר מאותו הנושא.

bullet_15 לא לעבוד רק עם מחשבון
במהלך שיעור פרטי במתמטיקה משתמשים לעיתים שכיחות במחשבון. השיטה הטובה ביותר ללמוד מתמטיקה היא להשתמש כמה שפחות במחשבון, כך תוכלו להגיע לתוצאות בכוחות עצמכם ולא להיות תלויים במחשבון.

bullet_15 תלמדו את הנוסחאות בעל פה
מורה פרטי למתמטיקה ישתדל ללמד אתכם כמה שיותר טוב את הנוסחאות והשיטות לפתרון התרגילים. הנוסחאות הן הבסיס להצלחה במתמטיקה, נסו ללמוד אותם בעל פה - ולנתח אותם כמה שיותר טוב.