מתמטיקה

מתמטיקה הינו מכלול הידע והתחום האקדמי החוקר מושגים כגון כמות, מבנה, מרחב ושינוי. יש המציגים אותה כמדע של דפוסים (תבניות משותפות). מקצוע המתמטיקה היה כאן מאז ומתמיד, בכל זמן ובכל שלב בחיים של כל אדם. מקצוע המתמטיקה משפיע על כולנו, בלי יוצא מהכלל, כמעט בכל תחום. תלמידי חטיבה ותיכון רבים מרבים להשקיע ולתרגל במקצוע המתמטיקה, ובפרט לקראת הבגרות במתמטיקה הבוחנת את הידע הנלמד זאת על ידי שיעורים פרטיים במתמטיקה בביתם.
הורים ותלמידים רבים מבינים כי בעולם של היום צריך ידי בסיסי ומעלה במתמטיקה זאת כדי להתקדם בעבודה בעתיד או כדי לפתח מיומנויות שקשורות בעקיפין לתחום. תלמידים רבים שקשה להם עם המקצוע וגם כאלו שיותר קל להם בוחרים להיעזר במורים פרטיים במתמטיקה, שמעבירים שיעורים פרטיים במתמטיקה כדי להקל על המשך לימודיהם. אנו מאמינים כי שיעור פרטי במתמטיקה עוזר בכל מצב. אין בושה להודות בקושי, זהו הצעד הראשון לקראת שיפור הישגיכם הלימודיים במקצוע המתמטיקה.   
אין להקל ראש בלימודי המתמטיקה בכל שלב בתהליך הלימוד של התלמיד מראשית לימודיו בבית הספר היסודי ועד הגיעו לבגרות המיוחלת. המלצתנו היא כאשר אתם בתור הורים מזהים קושי בסיסי בלימודי המתמטיקה, ניתן ואף צריך להזמין מורה פרטי למתמטיקה וכמו כן כמובן, שיעורים פרטיים במתמטיקה כבר בשלבים המוקדמים.

מאז ומתמיד המתמטיקה היוותה חלק חשוב מאוד בבחינות הבגרות ובתנאי הקבלה לאוניברסיטאות ולמכללות השונות, שדורשות ציון ממוצע גבוה בתחום זה. כל זאת מביא רבים מהתלמידים ברחבי הארץ ובעולם כולו לשים דגש מיוחד על לימודי שיעורים פרטיים במתמטיקה כבר מגיל צעיר על מנת לבנות את היסודות המתאימים להמשך הדרך.
שיעורים פרטיים במתמטיקה הניתנים לתלמידים על ידי מיטב המורים מטעמנו ב”אול טיצ’רס” יסייעו לכם ליצור בסיס טוב של הלימודים ולהגיע לרמה לימודית גבוהה ומספקת.

אין לתאר מה מורה פרטי למתמטיקה יכול לעשות עם ילד בעל פוטנציאל במקצוע, זאת על ידי שיעורים פרטיים במתמטיקה באופן עקבי וסדיר או אפילו על ידי שיעור פרטי במתמטיקה בודד. בואו להתנסות עם מורה פרטי למתמטיקה מבית allteachers  וקבלו שיעור פרטי לניסיון, כך תקבלו חוות דעת ממורה מקצועי לגבי רמת התלמיד ולגבי קצב הלימוד הדרוש כדי להציבו בקו ישר עם שאר התלמידים בכיתה.

 

Title-570-PC-01

Private Teachers 0008מורה פרטי למתמטיקה ליסודי

תחום המתמטיקה אף פעם לא היה פשוט, תמיד אפשר למצוא סיבה למה לא לאהוב את המקצוע ובפעמים רבות די בצדק. זה לא חייב להיות כך, כאשר ישנו בסיס…
ReadMore

 

Private Teachers 0007מורה פרטי למתמטיקה לבגרות

ללמוד לבגרות במתמטיקה זה לא עניין פשוט כלל. רוב חיי התלמיד עברו במקביל ללימודיו בבית הספר או עם מורה פרטי למתמטיקה, כבר מהיותו תלמיד בכיתה א. מה לא…
ReadMore

 

Private Teachers 200 0005מורה פרטי למתמטיקה לחטיבת הביניים

מורים פרטיים למתמטיקה נתקלים במקרים רבים של משבר חטיבת הביניים. ילד שהצטיין במקצוע המתמטיקה בכל שנותיו בבית הספר פתאום מאבד את דרכו ומראה…
ReadMore

 

Private Teachers 200 0045מורים פרטיים למתמטיקה

מתמטיקה הינו מכלול הידע והתחום האקדמי החוקר מושגים כגון כמות, מבנה, מרחב ושינוי. יש המציגים אותה כמדע של דפוסים (תבניות משותפות). מקצוע המתמטיקה
ReadMore

 

 

Private Teachers 0011מתמטיקה ברמות הגבוהות

לימודי המתמטיקה מלווים אותנו בכל תקופה בחיינו, והם לא מסתכמים בבחינת הבגרות שלדעת הרוב מסמלת את סיום ההתמודדות עם התרגילים הסבוכים והמשוואות המורכבות..
ReadMore

Title-570-mathematics-02

bullet_15  לישון טוב לפני הבחינה במתמטיקה
אחת מהדרכים הטובות ביותר להתכונן היטב לבחינה במתמטיקה הינה שינה טובה לילה לפני הבחינה. תזכרו כי מתמטיקה בנויה בעיקר על ריכוז, ורק אם תגיעו מרוכזים תוכלו להצליח בבחינה.

bullet_15  לא להתעכב על תרגילים אבודים מראש
במידה ואתם רואים שישנם תרגילים שמעכבים אתכם באופן קבוע, אל תתעכבו עליהם מלכתחילה. תשמרו את התרגילים האלה לסוף המבחן, ותנסו לפתור אותם בזמן העודף שנשאר לכם.

bullet_15  לבחור את התרגילים בקפידה
בכל מבחן במתמטיקה יש לכם שאלות בחירה, לכן השתדלו להגיע מוכנים ומסודרים בכל הקשור אל הנושאים והחלקים בהם אתם חזקים יותר והנושאים עליהם אתם מעדיפים לוותר.