מתמטיקה

מתמטיקה הינו מכלול הידע והתחום האקדמי החוקר מושגים כגון כמות, מבנה, מרחב ושינוי. יש המציגים אותה כמדע של דפוסים (תבניות משותפות). מקצוע המתמטיקה היה כאן מאז ומתמיד, בכל זמן ובכל שלב בחיים של כל אדם. מקצוע המתמטיקה משפיע על כולנו, בלי יוצא מהכלל, כמעט בכל תחום. תלמידי חטיבה ותיכון רבים מרבים להשקיע ולתרגל במקצוע המתמטיקה, ובפרט לקראת הבגרות במתמטיקה הבוחנת את הידע הנלמד זאת על ידי שיעורים פרטיים במתמטיקה בביתם.
הורים ותלמידים רבים מבינים כי בעולם של היום צריך ידי בסיסי ומעלה במתמטיקה זאת כדי להתקדם בעבודה בעתיד או כדי לפתח מיומנויות שקשורות בעקיפין לתחום. תלמידים רבים שקשה להם עם המקצוע וגם כאלו שיותר קל להם בוחרים להיעזר במורים פרטיים במתמטיקה, שמעבירים שיעורים פרטיים במתמטיקה כדי להקל על המשך לימודיהם. אנו מאמינים כי שיעור פרטי במתמטיקה עוזר בכל מצב. אין בושה להודות בקושי, זהו הצעד הראשון לקראת שיפור הישגיכם הלימודיים במקצוע המתמטיקה.   
אין להקל ראש בלימודי המתמטיקה בכל שלב בתהליך הלימוד של התלמיד מראשית לימודיו בבית הספר היסודי ועד הגיעו לבגרות המיוחלת. המלצתנו היא כאשר אתם בתור הורים מזהים קושי בסיסי בלימודי המתמטיקה, ניתן ואף צריך להזמין מורה פרטי למתמטיקה וכמו כן כמובן, שיעורים פרטיים במתמטיקה כבר בשלבים המוקדמים.

מאז ומתמיד המתמטיקה היוותה חלק חשוב מאוד בבחינות הבגרות ובתנאי הקבלה לאוניברסיטאות ולמכללות השונות, שדורשות ציון ממוצע גבוה בתחום זה. כל זאת מביא רבים מהתלמידים ברחבי הארץ ובעולם כולו לשים דגש מיוחד על לימודי שיעורים פרטיים במתמטיקה כבר מגיל צעיר על מנת לבנות את היסודות המתאימים להמשך הדרך.
שיעורים פרטיים במתמטיקה הניתנים לתלמידים על ידי מיטב המורים מטעמנו ב”אול טיצ’רס” יסייעו לכם ליצור בסיס טוב של הלימודים ולהגיע לרמה לימודית גבוהה ומספקת.

אין לתאר מה מורה פרטי למתמטיקה יכול לעשות עם ילד בעל פוטנציאל במקצוע, זאת על ידי שיעורים פרטיים במתמטיקה באופן עקבי וסדיר או אפילו על ידי שיעור פרטי במתמטיקה בודד. בואו להתנסות עם מורה פרטי למתמטיקה מבית allteachers  וקבלו שיעור פרטי לניסיון, כך תקבלו חוות דעת ממורה מקצועי לגבי רמת התלמיד ולגבי קצב הלימוד הדרוש כדי להציבו בקו ישר עם שאר התלמידים בכיתה.

 

Title-570-PC-01

Private Teachers 0008מורה פרטי למתמטיקה ליסודי

תחום המתמטיקה אף פעם לא היה פשוט, תמיד אפשר למצוא סיבה למה לא לאהוב את המקצוע ובפעמים רבות די בצדק. זה לא חייב להיות כך, כאשר ישנו בסיס…
ReadMore

 

Private Teachers 0007מורה פרטי למתמטיקה לבגרות

ללמוד לבגרות במתמטיקה זה לא עניין פשוט כלל. רוב חיי התלמיד עברו במקביל ללימודיו בבית הספר או עם מורה פרטי למתמטיקה, כבר מהיותו תלמיד בכיתה א. מה לא…
ReadMore

 

Private Teachers 200 0005מורה פרטי למתמטיקה לחטיבת הביניים

מורים פרטיים למתמטיקה נתקלים במקרים רבים של משבר חטיבת הביניים. ילד שהצטיין במקצוע המתמטיקה בכל שנותיו בבית הספר פתאום מאבד את דרכו ומראה…
ReadMore

 

Private Teachers 200 0045מורים פרטיים למתמטיקה

מתמטיקה הינו מכלול הידע והתחום האקדמי החוקר מושגים כגון כמות, מבנה, מרחב ושינוי. יש המציגים אותה כמדע של דפוסים (תבניות משותפות). מקצוע המתמטיקה
ReadMore

 

 

Private Teachers 0011מתמטיקה ברמות הגבוהות

לימודי המתמטיקה מלווים אותנו בכל תקופה בחיינו, והם לא מסתכמים בבחינת הבגרות שלדעת הרוב מסמלת את סיום ההתמודדות עם התרגילים הסבוכים והמשוואות המורכבות..
ReadMore

Title-570-mathematics-02

bullet_15  לבנות תוכנית לימוד מסודרת
אם אין לכם מורים פרטיים מתמטיקה, תצטרכו לבנות לעצמכם תוכנית לימוד מסודרת. בתוכנית אתם תקבעו על איזה נושאים כדאי לכם להתמקד ואילו נושאים עדיף לכם להשקיע בהם פחות.

bullet_15  לפתור תרגילים מבגרויות קודמות
על מנת שתוכלו לדעת את רמת הקושי של התרגילים במבחן, לא חייב שיהיה לידכם מורה פרטי למתמטיקה פשוט תחפשו באינטרנט בגרויות קודמות באותה דרגת קושי ופתרו את התרגילים הנמצאים בהם.

bullet_15  ללמוד את החומר שאתם חזקים בו
בבחינה במתמטיקה יש אפשרות לבחור נושאים, לכן שיעור פרטי במתמטיקה עוזר לכם להתמקד על נושאים מסוימים. בחרו לכם נושאים בהם אתם חזקים, והתמקדו ללמוד אותם באופן יסודי.