לשון

דיבור בשפה נכונה ושימוש בהגייה נאותה לדעת רבים זה הבסיס לשפה העברית, מקצוע הלשון הוא המקצוע היחידי בבית הספר שמטרתו ללמד אותנו את השפה העברית מהבסיס ועד לרמות הגבוהות ביותר. מורה פרטי ללשון הפך להיות דבר מבוקש מאוד, לאור הקושי במקצוע והרצון להוציא בבגרות בלשון ציון טוב – עקב ההשכלה של הציון להתקבלות למוסדות להשכלה גבוהה. על פניו נראה כי אין כמות גדולה של מורים פרטיים ללשון, וכי על מנת למצוא מורה טוב ללשון צריך לעבור מסלול תלאות וחיפושים אינטנסיביים. אך בעזרתנו תוכלו למצוא מורה ללשון שיספק לכם שיעור פרטי עם ניסיון רב בתחום כאשר מאחריו ישנם שנים רבות של הוראה ולימוד.

שיעורים פרטיים בלשון ניתן לקבל כמעט בכל שלב בחיים, החל מהעלייה לחטיבת הביניים שם החומר הופך להיות קשה יותר – ועד ללימודים במוסדות להשכלה גבוהה – שם מקצוע הלשון הוא חלק בלתי נפרד ממרבית התארים. מורה פרטי ללשון ברמות שונות זה לא דבר שקל למצוא, לשם כך אנו ב allteachers נעשה עבורכם את העבודה הקשה ונדאג למצוא עבורכם את המורה הפרטי הטוב ביותר למקצוע הלשון. שיעור פרטי בלשון הפך להיות מבוקש מאוד עם השנים בעיקר בגלל הרמה הגבוהה שהתלמידים נדרשים להפגין בתחום, כיום ישנם כמות לא מבוטלת של תלמידים המתקשים במקצוע הלשון ואינם בטוחים כי יעברו את הבגרות שהיא בגרות חובה בכל בית ספר בישראל. מורים פרטיים ללשון יעזרו לכם להבין את המקצוע ברמה הטובה ביותר, בסופו של דבר כאשר לומדים את החוקיות של השפה העברית בצורה יסודית ומעמיקה – ההצלחה היא כמעט מובטחת במקצוע, ורבים מהתלמידים שנעזרו באופציה של שיעורים פרטיים בלשון מצאו את עצמם מגיעים להישגים לא מבוטלים במבחני הבגרות בלשון.

אז אל תחכו יותר מידיי, כיום העזרה במורה פרטי היא טבעית והגיונית וכבר מזמן לא מצטיירת כבושה או כדבר שמעיד על חולשה – להפך מדובר בבחירה שרק יכולה לגרום לכם לזנק בהישגים ולהגיע לציונים שיקדמו אתכם בעתיד. מורה פרטי ללשון מבוקש מאוד בשנים האחרונות, ובאפשרותכם לא לגרום לילד שלכם להישאר מאחור ולחבר אותו עם שאר בני כיתתו ולגרום לו לבלוט ולהיות בעניינים במקצוע הלשון על בסיס קבוע. מדובר במקצוע חשוב מאוד לא רק בבית הספר, אלא גם בחיים עצמם שהשימוש שלנו בשפה העברית הוא יומיומי – וכל טעות שאנו נעשה יכולה לגרום לנו להצטייר באור שלילי.

Title-570-Grammar-01

Private Teachers 0010מורה פרטי לבגרות בלשון

הבגרות בלשון לטענת רבים היא אחת מהבגרויות הקשות ביותר כיום, שיעורים פרטיים  בלשון הם הכרחיים למדיי ויכולים למקסם את ההצלחה שלכם. מורה פרטי ללשון…
ReadMore

 

Private Teachers 0020חשיבותו של מקצוע לשון בחיים שלנו

מקצוע הלשון הינו מקצוע חובה בבתי הספר בישראל ובטוח מורה פרטי ללשון יכול לעזור מאוד לרוב התלמדים. לא ניתן לבחור לא ללמוד אותו. הבגרות בלשון מחולקת…
ReadMore

 

Private Teachers 0036המקצוע לשון והשפה העברית

הקשר בין המקצוע לשון ובין השפה העברית הוא הדוק, ובעצם ניתן להגיד כי הם מקיימים האחד את השני. המקצוע לשון בבית הספר מחזק את השליטה של התלמידים בשפה…
ReadMore

 

 

Private Teachers 0015מורים פרטיים ללשון

דיבור בשפה נכונה ושימוש בהגייה נאותה לדעת רבים זה הבסיס לשפה העברית, מקצוע הלשון הוא המקצוע היחידי בבית הספר שמטרתו ללמד אותנו את השפה העברית…
ReadMore

 

Title-570-Grammar-02

bullet_15 התמקדו רק בחומר הרלוונטי לבחינה
שיעור פרטי יכול להיות מועיל במיוחד, אך גם אם החלטתם ללמוד בצורה עצמאית - מוטב שתלמדו אך ורק את הנושאים הרלוונטיים לבחינה עצמה. בלשון ישנם נושאים רבים וחבל ללכת סחור סחור.

bullet_15 שלבו בלימודים דברים שאתם אוהבים
רובנו לא אוהבים שיעורים פרטיים, לכן בזמן שאתם לומדים לבחינה בלשון אפשר לנסות ללמוד את החומר תוך כדי עשיית דברים שאתם אוהבים. אם זה שמיעת שירים או לאכול אוכל טוב.

bullet_15 לזכור את הכללים בלשון
החוקים בלשון זה הבסיס להצלחה, כל מורה פרטי ללשון יעשה זאת כבר בשיעוריו הראשונים. לכן השתדלו לשנן באופן עקבי את החוקים על מנת שתוכלו להתאים כל חוק לתרגיל המתאים לו.