אודות

חברת allteachers  הוקמה בשנת 2002 כפרויקט ארצי ללימוד שיעורים פרטיים בית התלמיד והתפתחה כך שכמעט אין בית בישראל שלא מכיר או שמע על החברה. אנחנו עובדים עם מוסדות לימוד רבים ונותנים מענה איכותי ומקצועי לכל מי שחפץ בשרותינו.

אנחנו כחברה המובילה והמקצועית בישראל, חברת allteachers , מודעים לגודל האחריות בשליחת מורה פרטי לבית התלמיד ושמים דגש על כל שיעור פרטי שמועבר על ידי מורים פרטיים דרכינו.
כחברה מובילה, צברנו ידע רב בתחום ולכן מוסדות רבים נעזרים בשרותינו השונים.

אנחנו מאמינים כי אין תחליף למורה פרטי, יש משמעות לקשר אישי עקבי וישיר בין תלמיד למורה, קשר שאין שני לו. אנחנו מעבירים שיעורים פרטיים גם באמצעים דיגיטליים ומפתחים תוכנות לימוד ללמידה עצמית לבגרויות במתמטיקה ולשון ומשתדלים להיות חלוצים בכל מה שקשור לתחום הלימודים הפרטיים בכלל והאישיים בפרט.

שוק השיעורים פרטיים הוא תחום פרוץ, רובו הגדול ללא פיקוח. כחברה פרטית ומקצועית הצבנו לעצמנו בין השאר מטרה מאוד חשובה- שליחת מורים פרטיים מקצועיים לכל בית בישראל תוך שקיפות מרבית על רמת המורה ואופי לימודו.

כשיטה, אנחנו מסננים ובוררים כל מורה פרטי בצורה הדקדקנית והמקצועית ביותר כך כשמורה פרטי יגיע אליכם הביתה ויעביר שיעור פרטי, אתם ישר תיווכחו לדעת  כי הגעתם למקום הנכון בשבילכם.
בכל שנה, אנחנו כמותג מוכר ומוביל, משתדלים להשתדרג ולהתאים את עצמינו לצרכי הלקוח ולתנאי השוק השונים שמוגדרים כמובן באמצעות מערכת החינוך בישראל.

אנחנו פרוסים בכל הארץ וערוכים לטפל מיידית בכל פניה שלא תהיה בכל יום בשנת הלימודים וגם בחופשות הלימודים השונות.